Два міста Черкащини змагаються за звання найупізнаванішого в Україні

Найцікавіше, найпривабливіше, найсимволічніше місто нашої держави нині обирають українці. Черкаси та Умань також беруть участь у національному відборі «Місто України».

Нині Черкаси посідають 38 позицію рейтингу, а Умань – 45. Втім голосування триває аж до 30 грудня, тож ви можете також долучитися та віддати свій голос за краще місто на вашу думку.

Наразі до трійки лідерів увійшли Івано-Франківськ, Кам’янське та Харків.

«Місто України» – національний всеукраїнський проєкт, спрямований на вибір найбільш значимого, впізнаваного та символічного українського міста за допомогою інтернет-голосування. На проєкті представлено безліч цікавих відомостей про кожне місто-учасника.

«Унікальний за своїм масштабом проєкт не тільки ставить у приклад кращі українські міста, а й підвищує інтерес до України, створюючи її новий імідж, – впевнені організатори. – Місто, яке отримає народне визнання, безсумнівно, отримає і додатковий імпульс для подальшого динамічного зростання й розвитку, формування впізнаваності та популярності як в Україні, так і в усьому світі».

У конкурсі бере участь 51 найбільше за кількістю населення місто країни.

Проголосувати за улюблене місто можуть всі охочі у будь-який зручний час.

Натиснувши на назву міста в рейтинговій таблиці, можна переглянути його історію, ознайомитися з культурою, пам’ятками та готелями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *