Середня зарплата на Черкащині у двічі вища за мінімальну

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій зі штатом більше десяти осіб у серпні 2021р. становила 11 тис. 845 грн, що у 2 рази вище рівня мінімальної заробітної плати (6000 грн).

Про це повідомили в обласному управлінні статистики.

Відповідно до інформації облстату, найвищу зарплату платять у галузях фінансова та страхова діяльність; транспорт; державне управління й оборона, обов’язкове соціальне страхування, а серед промислових видів діяльності – виробництво машин і устатковання, не віднесених до інших угруповань; добувна промисловість і розроблення кар`єрів; виробництво автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, інших транспортних засобів; виробництво хімічних речовин і хімічної продукції; постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря; виробництво комп`ютерів, електронної та оптичної продукції.

А у сфері виробництва основних фармацевтичних продуктів і препаратів заробітна плата перевищила середній показник по економіці в 1,2 – 1,9 раза.

Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався в діяльності у сфері творчості, мистецтва та розваг; поштовій та кур’єрській діяльності; виробництві електричного устатковання; текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів і не перевищував 66% від середнього рівня по економіці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *