Черкащанку, яка вбила своє немовля, звільнили від покарання

Жительку Сміли, яка спричинила смерть своїй новонародженій доньці, звільнили від відбування покарання.Про це йдеться в ухвалі Смілянського міськрайсуду Черкаської області, пише “ТСН”.

Жінку було засуджено за умисне вбивство своєї дитини до двох років умовного ув’язнення. Але після того, як вона не вчиняла злочинів впродовж одного року випробувального терміну, її звільнили від відбування покарання.

Вбивство жінка вчинила у грудні 2019 року в одному із сіл Черкаського району. Черкащанка, яка вже має двох дітей та чоловіка, на початку грудня вдома народила дівчинку. Немовля породілля загорнула в штани, поклала до поліетиленового пакету і залишила у місці для вивезення сміття на території власного дому. Чоловік обвинуваченої вивіз сміття на сміттєзвалище, де згодом і виявили тіло дитини.

Як встановила експертиза, дитина народилася доношеною і живою, але її матір не надала необхідного післяпологового піклування для збереження її життя.

Причиною смерті стала меконіальна аспірація, що спричинила удушення. Жінка під час суду вину визнала, але від надання показів відмовилася. Тоді суд призначив їй умовний термін покарання і розцінив як пом’якшувальні обставини утримання двох малолітніх дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *