Капремонт вул.Сумгаїтської завершується у Черкасах

На вулиці Сумгаїтській від 30-річчя Перемоги до вулиці Одеської завершують облаштування комфортного дорожнього покриття. Нині на всій протяжності нанесли розмітку холодним пластиком. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі «Facebook» повідомив міський голова Анатолій Бондаренко.

За його словами, тут залишилося позначити велосипедні й пішохідні доріжки, аби розділити ці зони, облаштують «острівці безпеки» та дорожні знаки.

– Будівництво й ремонт доріг у нашому місті лишається незмінним пріоритетом нашої команди. Ми робимо все для того, аби пересуватися нашим містом було ще зручніше та ще безпечніше, – прокоментував Анатолій Бондаренко та додав, що всі роботи на Сумгаїтській, як запевняють виконавці, планують завершити до кінця року.

Він поділився, на перехресті з вулицею Квітковою, будівництво якої розпочнуть як тільки визначать підрядника, – облаштують світлофор. Це дозволить зробити проїзд для автомобілів та рух пішоходів більш безпечним.

Цього року в Черкасах стартує і реконструкція вулиці Гагаріна. Спершу на перехресті з вулицею Сержанта Смірнова, як розповів директор департаменту архітектури та містобудування Артур Савін, збудують кругову розв’яку, яка зробить зручнішим проїзд транспорту на цій ділянці. Решту дорожніх робіт на цій вулиці виконуватимуть наступного року.

Інформація з сайту Черкаської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *