На вихідних на Черкащині очікується значне похолодання

На вихідних на Черкащині очікується значне похолодання. Після морозних ночей, коли метеостанції області фіксували 1-5º морозу у повітрі та 3-7º морозу на поверхні ґрунту та температурний фон відповідав кліматичним показникам листопаду, на Черкащині відбулася перебудова синоптичних процесів на південні.

Про це повідомив директор Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

Тепле повітря з південних широт зумовило підвищення температурного фону до вересневого. Температури вночі підвищилися до 6-8º тепла. Тобто, спостерігаються прогнозовані температурні гойдалки на фоні посиленого вітру.

Атлантичні циклони рухаються по більш північних широтах і не мають можливості зіпсувати погоду у нашому регіоні. Їх атмосферні фронти лише іноді зачіпатимуть наш регіон. Тож суттєвих дощів не прогнозують.

У суботу таке «невпевнене тепло» пізньої осені поступиться місцем арктиному холоду. У зв’язку з чим температура повітря знизиться, і вже вночі 25 жовтня очікуємо 5º морозу. Вдень – не вище 4-9º тепла.

Проте, холод затримається на Черкащині не надового. За попередніми оцінками, із 28 жовтня на Черкащину знову повернеться осіннє тепло. Естафету тепла перейме і початок листопада.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *