Черкаси “побраталися” з китайцями

Черкаси продовжують дружню співпрацю із провінцією Ваньжоу (муніципалітет Чунцін, Китайська Народна Республіка), започатковану ще у 2000 р. 12 вересня 2003 р. взаємовідносини скріпили Угодою про дружбу і співпрацю, а 2008 р. – підписали окрему угоду щодо дружнього взаємного обміну делегаціями старшокласників.

Нещодавно міський голова Анатолій Бондаренко підписав оновлену угоду із губернаторкою народного уряду Ваньжоу Ні Хунян. Сторони зробили це дистанційно, домовившись поглиблювати співробітництво у галузях освіти, культури, економіки, екології, охорони здоров’я, комунального господарства та енергетики.

За більш ніж 20 років співробітництва склався успішний досвід реалізації низки спільних освітніх і культурних проектів, проведення міжнародних фестивалів, дружніх обмінів. Зокрема, у рамках угоди учні Першої міської гімназії мали нагоду ознайомитись з історією, культурою і традиціями східної країни, відвідавши середню школу № 2 провінції Ваньжоу.

Також делегацією з Черкас успішно реалізовано ряд туристичних і культурних заходів у Китаї: проєкт «Сад мрії» на міжнародній виставці ландшафтного садівництва; виставка фото мальовничих куточків нашого міста на центральній площі та у міській раді Ваньчжоу в рамках участі у фотовиставці міст-побратимів на Міжнародному туристичному фестивалі тощо.

«Громада нашого міста пишається дружньою і успішною співпрацею із багатьма містами й районами у різних куточках світу. Важливе місце займає також дружба нашого міста з китайською провінцією Ваньжоу. Переконаний, що оновлення угоди сприятиме подальшому розвитку наших плідних взаємовідносин на благо обох сторін», – зауважує міський голова Анатолій Бондаренко.

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *