У мікрорайоні Дахнівка хочуть побудувати вакуумну каналізацію

У Черкаській міськраді провели зустріч стосовно будівництва вакуумної каналізації в одному з мікрорайонів Черкас – Дахнівці.

До обговорення перспектив реалізації такого проекту долучилися міський голова Анатолій Бондаренко, депутати Віталій Красюк та Юрій Котолуп, очільник тамтешнього комітету самоорганізації населення Микола Мирза та фахівці, які спеціалізуються на виробництві обладнання й каналізаційних систем.

У Дахнівці нині проживає понад п’яти тисяч людей, тут звели близько двох тисяч будинків. Утім, досі відсутня система централізованого водовідведення.

– Під час затвердження бюджету ініціюватиму виділення коштів для розробки ПКД, сподіваюся, що ця ідея знайде підтримку в депутатського корпусу. Головне, аби майбутній проект був сучасний, інноваційний та враховував потенційну можливість забудови Дахнівки. Цей крок важливий як для комфорту самих жителів, так і для нашої екології.

Під час наради йшлося про перспективи участі такого проекту в державній програмі «Питна вода України». Це дозволить залучити додаткові кошти для фінансування такого будівництва.

– Ми розробили технологічні рішення, схему каналізування й надамо її проектній організації для подальшої роботи, – розповів під час наради представник німецької фірми «Aqseptence Group» Ігор Чередниченко, яка вже втілила проект з прокладення вакуумної каналізації в місті Вилково Одеської області. – Вакуумні системи каналізації є герметичними, а відтак – і екологічнішими: виключається витікання стоків.

За інформацією з сайту Черкаської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *