У центрах вакцинації Черкас – ажіотаж

У другому центрі масової вакцинації в Черкасах 22 жовтня щепили 409 людей. За словами лікарки Тетяни Каплінської, від початку тижня охочих вакцинуватися побільшало, інформує Суспільне.

Ще до відкриття перед центром вакцинації зібралась черга із двадцяти охочих щепитися. Серед них і черкащанин Максим Петров.

“Я прийшов вакцинуватись вдруге. Це через роботу, якби не такі обставини, то я, мабуть, не вакцинувався б”, — зазначив чоловік.

“Моя родина вакцинувалася, родина чоловіка теж і от дійшла черга до дідуся з бабусею. Повернулися з дачі і тепер будуть більше з людьми зустрічатися, ходити, де захочуть. Це все, що я зараз можу зробити”, — зазначила Ганна Сушко.

Другою дозою щепилася також черкащанка пані Ніна. Зі слів жінки, зробила це, бо потрібен сертифікат.

“Я поїду в іншу область і їжджу в транспорті міському, тому мені потрібен сертифікат. Всі мої знайомі та родичі зробили ці щеплення, тож і я вирішила зробити”.

Шістдесятидворічна Тетяна Терещенко розповіла, що завершила повний курс вакцинації.

“Першу я навіть не помітила, все пройшло добре. Але кажуть, що другу дозу організм переносить важче. Проте я налаштована оптимістично: це краще, ніж не вакцинуватися і переживати”.

“Навантаження на медиків у цьому центрі вакцинації зросло, проте вони готові вакцинувати всіх охочих”, — зазначила Тетяна Каплінська.

“Центр працює щодня з 11-ї до 18-ї години. Напередодні вакцинували 357 черкащан. В центрі стандартно працює двоє лікарів та дві медсестри маніпуляційні”.

Лікарка зазначила — єдине бажання, аби нині стало більше свідомого населення:

“Ліжко-місця заповнені, і близько 90 % хворих не вакциновані. Звісно ж, вакцинація не убезпечує від зараження коронавірусом, проте перебіг хвороби буде набагато легше”.

Зі слів Тетяни Каплінської, щодня вакцинують до чотирьохсот осіб, тоді як тиждень тому – удвічі менше. Нині у центрі наявні три вакцини: AstraZeneca, Pfizer та CoronaVac.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *