Фінансову підтримку з бюджету отримують підприємці Черкас

У Черкасах було схвалено положення про часткове відшкодування з міського бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами підприємницької діяльності м. Черкаси.

За інформацією департаменту економіки та розвитку міської ради, днями з АТ «Державний експортно-імпортний банк України» укладено договір про співробітництво у частині часткового відшкодування відсоткових ставок з міського бюджету за кредитами, наданими підприємцям на розвиток бізнесу.

«Підписання договорів про співпрацю з місцевими банківськими установами, зокрема щодо часткового відшкодування з міського бюджету ставок за кредитами, залученими суб’єктами підприємницької діяльності, – це важливий крок з надання фінансової підтримки підприємців міста. Адже серед найголовніших перешкод розвитку підприємницької ініціативи є складність доступу суб’єктів малого та середнього бізнесу до кредитних ресурсів», – зауважує директор департаменту Ірина Удод.

Нагадаємо, компенсації надаються місцевим підприємцям за кредитами на розширення чи відновлення потужностей, придбання основних засобів, поповнення обігових коштів. Частковому відшкодуванню з міського бюджету відсоткових ставок за кредитами підлягає частина відсоткової ставки по кредиту, що не перевищує 1,5 облікової ставки Національного банку України на дату укладення договору про співробітництво з Банком-партнером.

За інформацією з сайту Черкаської міськради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *