На Черкащині лісівники долучають дітей до “Зеленої країни”

Лісівники Черкаського лісгоспу в рамках акції «Створюємо ліси разом» долучають дітей до благородної справи – створення зелених насаджень. Так, днями вони разом озеленили кілька навчальних закладів.

Наймолодші – вихованці дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Дубок» під чітким керівництвом лісівників: помічника лісничого Дубіївського лісництва Черкаського лісгоспу Ігоря Пишного, майстрів лісу Олександра Танцюри, Сергія Климнюка, Олександра Барановського, Василя Гонора, Василя Василини та з допомогою вихователів та керівництва садочку висадили декоративні рослини. Відтепер тут зростатимуть та прикрашатимуть територію 10 кущів самшиту, 15 кущів туй, 10 кущів ялівцю та 5 ялин.

Долучились до ініціативи й школярі Свидівоцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів. Разом з помічником лісничого Свидівського лісництва Віктором Вороною та майстрами лісу Євгенієм Карпенком та Євгеном Житомирським висадили на території закладу 10 туй та 10 кущів самшиту.

Перейняли «зелену» естафету в своїх колег і лісівники Білозірського лісництва. Помічник лісничого цього структурного підрозділу Володимир Тараненко відвідав Ірдинський ліцей – заклад загальної середньої освіти з дошкільним підрозділом. Разом з учнями та вчителями висадили майже 100 декоративних кущів та дерев: 40 кущів самшиту, 25 кущів туї західної, 15 – ялівцю та 14  ялин звичайних.

Акція «Створюємо ліси разом» триває, тож попереду в черкаських лісівників ще чимало корисних справ та цікавих ініціатив.

За інформацією Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *