На Черкащині з початку року зареєстровано понад сімсот злочинів пов’язаних з наркотиками

У Черкаській області, за дев’ять місяців 2021 року було зареєстровано 786 заяв та повідомлень пов’язаних з наркотичними засобами та їх прекурсорами. На території області, не дивлячись на постійну боротьбу правоохоронців та громадськості із проблемою розповсюдження наркотиків, статистичні показники невтішні.

Серйозності вказаній проблемі додає факт того, що зловмисники в сфері незаконного обігу наркотиків, постійно розробляють нові види наркотичних та психотропних речовин, які викликають швидке звикання.Через стрімкий розвиток глобальної комп’ютерної мережі Інтернет та різних месенджерів, реалізація наркотиків майже в повному обсязі перейшла у віртуальний простір, це зробило дану проблему максимально актуальною серед юнацтва та молоді.

З січня поточного року за статтею 307 Кримінального кодексу України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) зареєстровано 225 повідомлень, 143 справи направлено до суду.

За статтею 309 Кримінального кодексу України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) зареєстровано 420 повідомлень, 293 справи направлено до суду.

Поліція закликає громадян не залишатись осторонь та повідомляти про відомі факти виробництва, зберігання чи поширення наркотиків або психотропних засобів за номером спеціальної лінії 102.

За інформацією пресслужби поліції Черкаської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *