24 мільйони на тепло і 12 мільйонів на різницю в тарифах дасть бюджет Черкас

24 мільйони гривень з міської скарбниці отримають школи і лікарні Черкас на оплату за опалення . Зміни до бюджету Черкас ухвалили депутати на сесії Черкаської міськради.

Депутати проголосували за зміни до бюджету та Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста в ході чергового пленарного засідання Черкаської міської ради. Вони, за словами директора департаменту фінансової політики Тетяни Харенко, стосувалися виділення коштів на оплату енергоносіїв та надходження субвенції з державного бюджету.

– Виділено 24 мільйони гривень на оплату за тепло закладам освіти, соціальної політики та охорони здоров’я. Така необхідність виникла внаслідок подорожчання теплоносіїв у Черкаській ТЕЦ та КП «Черкаситеплокомуненерго». Також за пропозицією бюджетної комісії виділено 12 млн.грн на різницю в тарифах КП «ЧТКЕ», – прокоментувала  Тетяна Харенко.

Крім того, рішенням міськради додано у дохідну частину бюджету 28 млн грн. субвенції з держбюджету. Зокрема, держава виділила по 10 млн грн. на капремонти фасадів у ЗОШ №11 та №12.

Також з держбюджету надійшло 960 тис грн. на придбання спортивного інвентарю для відділення тхеквондо ДЮСШ «Вулкан», 1,24 млн грн. на придбання апарату для аутореінфузії крові та 4,8 млн грн. на придбання апарату штучного кровообігу для Третьої міської лікарні, 500 тис.грн. на придбання спортивного майданчика на території пляжу «Казбетський» тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *