З Києва запустять швидкісну електричку до Черкас

Вже наступного року з Києва до Черкас планують запустити швидкісні електрички. Про це під час транспортного форуму в Києві заявив заступник міністра фінансів Олександр Кава, повідомляє УНІАН. За його словами, наразі ведеться електрифікація цього залізничного маршруту.

– На сьогодні йде реалізація проекту з електрифікації залізниці в Черкаси, що дозволить через кілька місяців запустити швидкісне сполучення між Черкасами та Києвом, – повідомив заступник міністра фінансів.

Кава передбачив, що вже менш, ніж через місяць почнеться рух електропоїздів з Києва до Василькова. За підрахунками, з цього міста близько 12 тис. осіб щодня їздять до столиці на роботу і навчання. Це дозволить розвантажити дороги Київської області і заощадити час.

– Це дозволить не тільки швидше доїжджати до Києва, але і заощаджувати час багатьом жителям Київської області, які їздять на роботу в Київ, оскільки завдяки цьому проекту понад 1000 автомобілів і автобусів зникнуть з Одеської траси в годину пік. Це заощаджений час для десятків тисяч громадян, — наголосив Олександр Кава.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *