У черкаській гімназії капітально ремонтують спортзал

Учні Першої міської гімназії будуть займатися фізкультурою у сучасному оновленому спортзалі. Тут розпочали капітальний ремонт приміщення, повідомляє пресслужба Черкаської міськради.

Наразі тут тривають підготовчі і демонтажні роботи. Згодом робітники розпочнуть ремонт стелі, будуть штукатурити стіни, на підлогу постелять спеціальний лінолеум для занять спортом, замінять електропроводку, зроблять систему рекуперації повітря. Також тут зведуть другий поверх зі сходами, на якому розташується тренажерна зала.

«Нині, під час пандемії, діти мало рухаються, настає гіподинамія, вони набирають зайву вагу, постійно сидять у гаджетах. Через це їх потрібно привабити у сучасні спортивні зали. Тому за проєктом тут з’являться деякі ноу-хау, щоб школярі хотіли займатися спортом. Окрім тренажерки, у спортзалі під центральним щитом буде встановлений інтерактивний проектор. Діти зможуть займатися віртуальним попаданням м’ячем, кульовою стрільбою з електронних засобів тощо. Родзинкою оновленої спортзали будуть кількаметрові портрети наших випускників-спортсменів, яких знає весь світ: гравця НБА Ярослава Михайлюка і багаторазового чемпіона Радянського союзу з плавання Володимира Ткаченка», – розповів директор гімназії Сергій Саєнко.

Заклад був побудований 1969 року. З того часу капітального ремонту у спортзалі не проводили. Нині з коштами допомогла держава, виділивши на капремонт близько 4 млн грн. Орієнтовний термін закінчення робіт за умови достатнього фінансування – чотири місяці. У гімназії цього чекають із нетерпінням, адже не мають ані резервної спортзали, ані великих рекреацій, де б діти могли займатися фізкультурою, тому навіть на час проведення реконструкції будуть винаймати залу у сусідньому приміщенні.
Також цьогоріч у навчальному закладі за державні кошти була оновлена вхідна група.

«Я вдячний центральній владі за те, що підставляють Черкасам плече і допомагають нам покращувати умови для навчання і виховання дітей. В свою чергу і міська влада працює над зміцненням матеріально-технічної бази шкіл та дитячих садочків міста. На різні види ремонтних робіт у навчальних закладах у міському бюджеті ми передбачили 124 млн грн.», – зазначає міський голова Анатолій Бондаренко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *