«Нова якість» не буде вивозити великогабарит у Черкасах (Документ)

Влада Черкас відмовилась від послуг «Нової якості» щодо вивезення великогабаритного сміття.

Виконком Черкаської міськради ухвалив проєкт рішення про односторонню відмову від договору з ТОВ «Управлінська компанія «Нова якість «Благоустрій» на надання послуг з вивезення побутових відходів (великогабаритних та ремонтних) на території міста Черкаси, який опублікований на сайті Черкаської міської ради.

Проєкт збирались винести на розгляд виконкому Черкаської міськради ще раніше, але юристи порадили міській владі Черкас витримати процедуру. Тобто оприлюднити проєкт рішення за 10 днів до розгляду, інакше у «Нової якості» з’явиться можливість для оскарження рішення.

Відповідно до тексту рішення, причиною для розірвання договору є: «систематичне порушення виконавцем договору його умов, що встановлено за результатами контролю, проведеного управлінням інспектування Черкаської міської ради і підтверджується актами від 18.11.2021 за адресами: вул. Сумгаїтська, 69, Олени Теліги, 1, вул. Прикордонника Лазаренка, 22, вул. Героїв Майдану, 12, вул. Героїв Майдану, 6, вул. 30 років Перемоги, 48, вул. 30 років Перемоги, 56/3, вул. Руставі, 9; від 19.11.2021 за адресами: вул. Сергія Амброса, 92, вул. Нижня Горова, 4, вул. Нижня Горова, 103, вул. Нижня Горова, 57, вул. Нижня Горова, 168, вул. Сергія Амброса, 70, вул. Новопречистенська, 15, вул. Новопречистенська, 40, вул. Сергія Амброса, 40, вул. Толстого, 22».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *