Пішла з дому та не повернулася: на Черкащині розшукують неповнолітню
18 грудня, близько 23:00 години, 14-річна Діана пішла з дому та досі не повернулася. Дівчина на зв’язок із рідними не виходить. Наразі її місцеперебування не відоме.
Була одягнена: в дермонтинову чорну дуту куртку з капюшоном, чорні широкі штани, черевики типу берци, сіру кофту з капюшоном та рожевим надписом на спині, мала чорну сумку-шопер з надписом “I love dog”. Особливі прикмети: має пірсинг в носі.
Якщо хтось володіє інформацією про можливе місцеперебування неповнолітньої, просимо телефонувати за номером 102.
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2021/12/269724911_1257897081362489_4112424022713695001_n.jpg)
За інформацією пресслужби поліції Черкаської області