Четвертокласники з третьої школи Черкас малюють листівки для жінок-військових
Поштові листівки для жінок-військових нині малюють учні 4-і класу Черкаської ЗОШ №3.
Про це журналістам «City News» повідомила волонтерка БО «БФ «Хрещатик Сіті» Тетяна Моргуненко.
– Нині наш Фонд збирає подарунки для жінок військових до Міжнародного жіночого дня. До акції долучається все більше черкащан, і не тільки дорослих, але й дітей. Моя знайома черкащанка Ксенія Осипова принесла подарунки для жінок військових, а також малюнки -привітання зі святом, які для нихнамалювали учнів 4-і класу школи №3, в якій навчається її син, – розповіла Тетяна Моргуненко.
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-27_15-11-30-e1677572556321-768x1024.jpg)