У Черкасах вшанували учасників війни в Афганістані

Мітинг-реквієм зібрався 25 грудня в Черкасах з нагоди дати введення військ в Афганістан. До меморіального знаку воїнам-інтернаціоналістам, що на розі бульвару Шевченка з вулицею Святотроїцькою, прийшли ветерани тієї війни, та рідні загиблих воїнів.

Пам’ять воїнів-інтернаціоналістів вшанували й представники міської та обласної влади, серед них – міський голова Анатолій Бондаренко та його заступник Руслан Ткаченко.

Розпочалися заходи з хвилини мовчання за полеглими в різних військових конфліктах. А в знак пошани до учасників бойових дій, які завжди лишалися вірними військовому обов’язку, до підніжжя меморіалу поклали квіти.

За словами очільника міської Спілки ветеранів Афганістану Бориса Карганова, ця війна забрала життя майже трьох тисяч українців, ще близько 60 – вважаються зниклими безвісті або такими, що потрапили в полон, майже 4,7 тисяч – повернулися додому з інвалідністю.

– Для нас це завжди трагічна дата. Боляче на душі від спогадів: війна ні для кого не проходить безслідно. Тож кожного року ми збираємось у цьому місці, щоб вшанувати наших побратимів, які не дожили до сьогоднішнього дня, – говорить він. – Зараз багато хто з нас продовжує військову службу на східних кордонах України.

Під час мітингу Борис Карганов подякував міському голові Анатолію Бондаренку за те, що він завжди переймається проблемами воїнів-інтернаціоналістів та допомагає вирішувати їх.

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *