10 мішків корму для тварин зібрали черкаські волонтери

10 мішків корму для тварин та три зоологічні клітки для утримування у них тварин на час лікування передали черкаські благодійники.

– Напередодні зими особливо важливо, щоб якомога більше вуличних тварин отримали свій дім і шанс порятунку від голоду і холоду. Саме тому настільки важливою є допомога благодійників, завдяки яким, без перебільшення, рятуємо нові маленькі життя, – підкреслила президент Черкаського обласного благодійного фонду «Життя» Оксана Савіцька.

З її слів завдяки благодійній допомозі депутатів Черкаської обласної ради та ГО “Ікріейтів Допомога” (яка є частиною IT-компанії Ekreative), Фонд зміг придбати три нові зоологічні кліточки для цуценят та кошенят. 

Благодійний фонд «Янгол» та магазин зоотоварів «My Pat» (керівник – Віталій Зубко) подарував мішки корму для тварин, яких забирають із вулиць на період пошуку для чотирилапих нового дому.

Збір коштів для безпритульних тварин провели студентська рада ННІ природничих та аграрних наук Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького (голова – Юліанна Іваненко) та  студрада гуртожитку №5 ЧНУ (голова  – Ірина Мащенко).

– Дуже вразило, що студенти у гуртожитку спеціально ініціювали масштабний збір макулатури та ПЕТ-пляшок, здали їх – і виручені кошти передали на порятунок котиків та собак, – зазначила Оксана Савіцька.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *