У Черкасах зріс тариф на водопостачання та водовідведення

Із 1 січня 2022 року для черкасців зріс тариф на водопостачання та водовідведення. Про це повідомили в пресслужбі “Черкасиводоканалу”.

Відтак Національною комісією прийнято Постанову від 22 грудня 2021 року № 2863, якою для Комунального підприємства «Черкасиводоканал» Черкаської міської ради встановлено наступний рівень тарифів на 2022 рік.

Централізоване водопостачання та централізоване водовідведення

– на централізоване водопостачання:

  • споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення – 6,504 грн/1 м3 (з ПДВ);
  • споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 13,848 грн/1 м3 (з ПДВ).

– на централізоване водовідведення:

  • споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 7,908 грн/1 м3 (з ПДВ);
  • споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 13,8 грн/1 м3 (з ПДВ).Дата введення в дію зазначених тарифів – 1 січня 2022 р.

Зміна тарифів обумовлена збільшенням витрат на оплату електроенергії на 32,5%, на оплату податків та зборів на 82,7%, на реагенти на 13,83%, на підкачку води сторонніми організаціями на 5,98% тощо. Також значно збільшилися витрати на послугу з очищення стічних вод, яку надає ПрАТ «Азот» – 42,08%.

Водночас Нацкомісія зменшила вищезазначені тарифи на суму невикористаних цільових коштів, що передбачалися для виконання Інвестиційних програм у 2018-2020 рр., а саме на 7,4 млн грн.

Ознайомитися з Постановою НКРЕКП та зі структурою тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення можна: https://www.nerc.gov.ua/…/pro-vstanovlennya-tarifiv-na…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *