В аварії на Черкащині травмувався чоловік
Подія сталася учора, 7 січня, у селі Лебедин, що на Шполянщині. О 15:45 диспетчеру екстренки повідомили, що там біля парку водій авто не впорався з керуванням та в’їхав в електроопору.
Про це повідомила речниця КНП “Обласний центр екстреної медичної допомоги” Ірина Назарок.
Фахівці швидкої оглянули 40-річного чоловіка, який від госпіталізації відмовився.
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2022/02/273282017_7012253578846976_7096335762046089354_n.jpg)
На місці події медики оглянули та надали допомогу 47-річному пацієнту. Його доправили до Шполянської багатопрофільної лікарні. Попередньо у нього виявили забій грудної клітки та перелом стегна.