У Черкасах вроваджуватимуть єдиний реєстр територіальної громади і карту містянина

У Черкасах існує потреба створення спеціальної картки містянина і єдиного електронного реєстру територіальної громади. Це обговорили під час наради, яка відбулася у Черкаській міській раді.

«Картка містянина буде одним з елементів електронного квитка, якою можна розплатитися за проїзд так само, як банківською карткою. При цьому мають врахуватися і пільги на проїзд, якщо людина їх має»,  пояснює заступник міського голови Черкас Павло Валенчук. – Відтак це питання тісно пов’язане зі створенням і наповненням єдиного електронного реєстру територіальної громади». 

Єдиний електронний реєстр територіальної громади і картка містянина – зручний сервіс  для людей, структур міської влади, ЦНАПу, соціальних служб, медичних установ, адже дозволить уникнути зайвої бюрократичної тяганини і втрати часу при встановленні пільг громадянам,  розрахунку за комунальні послуги, проїзд у транспорті тощо. 

У нараді взяли участь заступники міського голови, керівники департаментів житлово-комунального комплексу, соціальної політики, освіти, державної виконавчої служби, юристи. 

«Міський бюджет багато коштів витрачає на дотування транспортної сфери міста, водночас ми дбаємо про комфорт і добробут людей, тому повинні максимально швидко спрацювати для практичного втілення наших добрих намірів і покращення життя громади»,  наголосив Сергій Тищенко. 

У ході обговорення домовилися доопрацювати юридичні й практичні аспекти створення, наповнення та впровадження єдиного реєстру територіальної громади для винесення остаточного рішення і оприлюднення. 

За інформацією пресслужби міської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *