Депутати Черкаської міськради проголосували за допомогу силовим структурам

Оперативно й одноголосно депутати Черкаської міської ради проголосували за допомогу нашим силовим структурам. Про це повідомив секретар міської ради Юрій Тренкін.

“Найголовніше питання – виділення допомоги на підтримку територіальної оборони в місті Черкаси.
Три чверті цих коштів мають піти на забезпечення обладнання приміщень для тероборони, решта – на всебічне забезпечення управління бригади і батальйону територіальної оборони.
2 мільйони виділено на ремонт відповідних приміщень через департамент житлово-комунального комплексу, загалом 6 мільйонів.
1 мільйон 750 тисяч було виділено для фінансової підтримки Служби Безпеки України на боротьбу з тероризмом.
485 тисяч – субвенція міністерству надзвичайних ситуацій.
Також проголосовано за передачу 2-х приміщень територіальній обороні й військкомату, і 5 мільйонів 982 тисячі – для закупівлі додаткових медикаментів, перев’язувальних матеріалів на випадок надзвичайних ситуацій.
Інші рішення порядку денного не розглядалися, бо не на часі. Головне зараз – бути готовим до будь-якої надзвичайної ситуації.
Я прошу людей не панікувати і не розповсюджувати неперевірену інформацію щодо мера. Анатолій Бондаренко – міський голова Черкас– на робочому місці. Зараз він на оперативній нараді в обласній державній адміністрації. Анатолій Васильович очолює оперативний штаб Черкаської міської ради. Всі заклади, виконавчі органи Черкаської міської ради працюють в шатному режимі, забезпечені всім необхідним, готові до будь-якого розвитку ситуацій. Зберігаємо спокій!”, – написав Тренкін у фейсбук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *