Черкаські батальйони тероборони повністю укомплектовані

Обидва черкаські батальйони територіальної оборони повністю укомплектовані, інформують у Черкаській міській раді.

Два батальйони тероборони оперативно укомплектовано мотивованими і патріотично налаштованими бійцями, – про це в коментарі управлінню інформаційної політики Черкаської міськради повідомив начальник відділення комунікацій та зв’язків з громадськістю окремої територіальної бригади Черкаської області Ігор Коломоєць.

Територіальна оборона готова забезпечити належний захист міста й області, впевненості додає чітка взаємодія з іншими підрозділами ЗСУ та надійна система протиповітряної оборони.

Не зважаючи на те, що комплектацію територіальної оборони завершено, усім, хто хоче долучитися до захисту держави, слід звертатися до територіального центру комплектування та соціальної підтримки за адресою: м.Черкаси, вул.Хоменка, 19. Так ви зможете потрапити до резерву або будете спрямовані до інших підрозділів Збройних Сил України.

У теробороні радять цивільним громадянам дослухатися до рекомендацій Черкаської обласної військової адміністрації і бути впевненими: підступний і підлий ворог буде розгромлений по всій території України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *