У інституті пожежної безпеки – позачерговий випускний

До черкаських рятувальників надійшло нове поповнення, інформують в обласному управлінні ДСНС.

5 березня у Черкаському інституті пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбувся позачерговий випуск фахівців Служби порятунку.
У непростий час випускаються нові фахівці ДСНС.
Дякуючи ректорату, педагогам і наставникам за отримані знання та практичний досвід, прищеплені бажання вдосконалюватись та розвинуту любов до професії, випускники пообіцяли докласти максимальних зусиль аби Інститут, який має давні уславлені традиції і надалі пишався здобутками своїх вихованців.
Розуміючи відповідальність яку на них покладає Країна та суспільство молоді офіцери із палаючими очима виконали Гімн України та попрощалися із Прапором інституту.
У той же день 21 молодий лейтенант з цього випуску, серед яких і п’ять дівчат, у відповідності до розподілу Державної комісії, прибули до Головного управління ДСНС Черкаської області, в пожежно-рятувальних підрозділах якого будуть проходити подальшу службу.
Під час представлення із поповненням поспілкувалось керівництво Головного управління.
Зокрема, начальник Головного управління зазначив, – «У непростий час ви прийшли до лав рятувальників. Вже десятий день Державна служба з надзвичайних ситуацій змушена працювати в надскладних умовах військового стану, проводити роботи в районах проведення бойових дій. Усе це вимагає не лише мужньої, самовідданої роботи та професійного виконання покладених на нас завдань, а й пошуку нових підходів до реалізації положень Державної політики у сфері цивільного захисту – підкреслив начальник Головного управління.
Також під час спілкування, він закликав нове поповнення завжди пам’ятати, що вони стали частиною особливого братерства самовідданих, мужніх професіоналів – справжніх чоловіків та жінок, для яких самопожертва, честь і гідність стали сенсом життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *