Евакуйовані діти та дорослі, які потрапили в ДТП на Черкащині, залишились в лікарні
Евакуйовані діти та дорослі, які потрапили в ДТП, залишились на ночівлю в лікарні.
Вчора близько двадцятої години вечора у Городищі сталася дорожньо-транспортна пригода за участі автобуса, який евакуював дітей та дорослих до міста Чернівці. У салоні транспортного засобу перебувало 24 осіб, з них 9 дітей. Учасники автопригоди серйозних травм не зазнали. Їх оглянули медики та надали необхідну допомогу.
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2022/03/275440617_1308371016315095_6526948525340994802_n-1024x768.jpg)
Місцевою владою було прийнято рішення залишити людей на ночівлю у Городищенській лікарні. Вранці за ними прибуде інший автобус, що транспортує до місця призначення.
Наразі матеріали по факту дорожньо-транспортної пригоди направлені на доопрацювання працівниками поліції та в подальшому щодо водія, який не дотримався правил дорожнього руху, буде прийнято відповідне рішення. Чоловік за кермом був тверезий.
За інформацією пресслужби поліції Черкаської області