Черкаські виробники приєднуються до Національної платформи продовольчої безпеки

На сьогодні майже 30 черкаських користувачів зареєструвалися і вже почали працювати на Національній платформі продовольчої безпеки.

На ній уже розміщено близько 700 запитів і 400 пропозицій, які орієнтовані для задоволення потреб учасників Збройних сил України, територіальної оборони, військових адміністрацій, підприємств та торговельних мереж.

Серед найчастіших запитів черкаських користувачів Платформи – риба заморожена, томатна паста, сіль кухонна, крупа гречана, консерви з яловичини та свинини.

Національна платформа продовольчої безпеки є зручним та оперативним інструментом для пошуку найнеобхідніших продуктів і товарів широкого вжитку, пропозицій для виробників з урахування логістичних можливостей. У період, коли відбувається переміщення виробничих потужностей, втрачено раніше налагоджені зв’язки, вона є зручним механізмом поновлення партнерських стосунків і налагодження конструктивної роботи.

Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області закликає агрофірми, виробників, торговельні мережі та органи влади активніше користуватися цим майданчиком.

Реєстрація та робота на Платформі для всіх учасників безкоштовна.

За інформацією пресслужби Черкаської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *