Квитки із Черкас до Києва здорожчали до 300 грн

Із Черкас здорожчав проїзд до столиці України – Києва. Якщо до повномасштабної війни квиток коштував 200 грн, то зараз він вартує 300.

На черкаських автостанціях говорять, що квитки дорожчатимуть і надалі, якщо не буде врегульоване питання із пальним, – інформує “Про Все”.

– Раніше ми купували пальне по 18 грн за літр, зараз ціна – 62-65 грн. І ми ще вимушені із 5 години ранку їздити по всіх Черкасах, шукати де заправитися, – розповідає директорка автостанції по вулиці Митницькій Віра Іванівна. – Питання до міської влади: чому не можна виділити хоча б окрему заправку для громадського транспорту? Це ж критична інфраструктура.

Віра Іванівна говорить, що за такої ситуації квитки дорожчатимуть і ще. Перевізники навіть не знають, якою ціна буде завтра.

– Ми розуміємо, що якщо вартість ще зросте, пасажирів буде менше. Усе ж це лягає на їхні плечі. Це дуже болюча тема для нас. Можна сказати, ми на межі закриття.

Також вона додає, що зараз загалом по автостанції зменшилася і кількість рейсів – з 25 стало 5-6, але і ці автобуси ходять не завжди.

– У нас раніше був і рейс Черкаси-Харків. Але ми його скасували через бойові дії. До Києва люди теж бояться зараз їздити.

На автостанції по вулиці Дашковича квитки на Київ теж зросли до 300 грн.

– Пасажирів стало менше. Люди поки що бояться їздити, сидять і працюють за можливості вдома, – говорять на автостанції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *