Черкаські художники патріотично розмалювали стіни бомбосховища
Мистецтво зараз – це не просто ліки, але й справжнє «рятувальне коло», що допомагає тисячам українців отримати яскраві та позитивні емоції, які зараз так просто життєво необхідні кожному з нас.
Про це повідомили в пресслужбі департаменту освіти та гуманітарної політики міської ради.
Викладачі мистецьких шкіл Черкас активно організовують та долучаються до таких творчих ініціатив. Відгукнулись вони і на пропозицію керівництва одного з торгових центрів міста розмалювати стіни бомбосховища. Завдяки мисткиням: викладачці Черкаської дитячої школи мистецтв 2 Ольги Курської, викладачці Черкаської дитячої художньої школи імені Данила Нарбута Галушки Ольги та випускниці цієї школи Анастасії Мусатенко сірі стіни перетворились на яскраві патріотичні малюнки.
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2022/06/286982345_549095013420913_8920081580901602745_n.jpg)