У Черкасах запрацював фонтан на площі 700-річчя

У Черкасах знову запрацював фонтан на площі 700-річчя. Його чаші були сухими близько 5 років. Роботу водограю відновили працівники КП «Черкасиводоканал», інформує пресслужба Черкаської міської ради.

«Наші робітники почистили і заповнили чаші, полагодили насосне обладнання, зробили люки біля фонтану. Також водоканалівці відчистили частину вандальних надписів з гранітної частини фонтану, ці роботи ще будуть продовжені», – розповів директор підприємства Іван Сухарьков.

Завершуються ремонтні роботи на ще одному великому водограї міста – біля ПК «Дружба народів». Тут замінили розбиту гранітну плиту, зробили гідроізоляцію чаші. Наповнення її водою і запуск фонтану планується вже найближчими днями.

«Зважаючи на підвищення температурного режиму, починаємо хлорувати воду у фонтанах, щоб запобігти її цвітінню та розмноженню хвороботворних мікроорганізмів», – говорить директор водоканалу.

Міські фонтани, які обслуговуються КП «Черкасиводоканал», працюють щоденно з 10.00 до 21.00.

«Запрошую черкасців та гостей нашого міста шукати порятунку від літньої спеки біля міських водограїв. Дякую ЗСУ, територіальній обороні та правоохоронним органам за те, що у Черкасах наразі спокійна обстановка, завдяки чому ми маємо таку можливість – хоч на хвилинку відволіктися від тривожних думок про війну і перепочити біля фонтану», – зазначає міський голова Анатолій Бондаренко.

Нагадаємо, минуло річ у Черкасах з’явився новий фонтан з підсвіткою у реконструйованому сквері «Юність».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *