Повернути особисто до шкільного музею: снайпери і розвідники отримали «кікімори» з особливим побажанням

Черкаські освітяни продовжують працювати та наближати Перемогу. Весь колектив однієї зі шкіл міста – учні, батьки, вчителі та гості з тимчасово окупованих територій, які наразі проживають у закладі разом із громадою мікрорайону, перетворились на справжніх павучків.

«Приємно, що наші діти замість літніх розваг з друзями обирають допомогу дорослим у такій важливій справі. Вони – чудові помічники та наші натхненники», – зазначає директор навчального закладу.

Сплетені ними «кікімори» військовослужбовці вже мали змогу «перевірити» і надали найвищий знак якості. І ось сьогодні снайпери і розвідники отримали чергову партію захисних накидок. І до них – обов’язковий «наказ»: після Перемоги особисто повернути отримані вироби до шкільного музею!
Школа запрошує відвідати майстерню, де всіх обіцяють навчити та знайти заняття до душі.

Проте, постійно актуальною залишається потреба у таких матеріалах: основи з рибацьких сіток, тканина та будь-які речі зеленого, сірого та коричневого відтінків, в’язальні нитки зеленого та коричневого кольорів. Потребу та допомогу приймають 24/7.

Бажаючих долучитись та отримати контактні дані школи просимо писати на Фейсбук-сторінку департаменту освіти та гуманітарної політики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *