Бондаренко і Табурець побували на міжнародному саміті

У Києві відбувся Міжнародний саміт міст і регіонів. Участь у ньому взяв міський голова Анатолій Бондаренко, повідомляє пресслужба Черкаської міської ради.

Захід провели за ініціативи Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. Саміт об’єднав регіональні й місцеві влади України та всього світу, міжнародні урядові та неурядові організації. Під час нього обговорили у широкому колі виклики та наслідки війни.

«Впевнений, що подібний діалог на рівні громад України й світу зробить нашу Україну ще сильнішою, прогресивнішою та успішнішою. Щиро вдячний від імені всієї черкаської громади усім міжнародним партнерам, які солідарні з Україною та поруч із нами в цій війні, за небайдужість та потужну підтримку. Вона нам дуже потрібна. Сьогоднішній саміт вкотре продемонстрував: світ із нами й ми обов’язково переможемо», – зазначив Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко.

Участь у заході також взяли начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець і мер міста-побратима Черкас, польського Бидгоща Рафал Брускі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *