В обласній стоматполіклініці – новий очільник

Виконувачем обов’язків головного лікаря КНП Черкаської обласної стоматологічної поліклініки став лікар із багаторічним стажем Ярослав Коваленко.

Ярослав Олександрович закінчив Українську медичну стоматологічну академію в Полтаві, стажувався у США, Італії та Німеччині. Він працював в Оршанці, обласній та міській стоматологічних поліклініках, також вів приватну практику.

Ви знаєте цю людину не один рік. Він – професіонал своєї справи, тож співпрацюйте й допомагайте один одному. А вже після перемоги України в цій війні проведемо повноцінний конкурс на посаду головного лікаря стоматполіклініки, – звернувся до колективу закладу перший заступник голови обласної ради Роман Сущенко.

Вже колишній керівник Іван Ковеленко віддав 46 років обласній стоматполіклініці. Він працює тут фактично з її створення, однак цьогоріч вирішив звільнитися й вийти на заслужений відпочинок.

Вважайте що нічого не сталося, все йде як і було. Головне – триматися, належно надавати допомогу пацієнтам, особливо військовим. Всі питання вирішуйте без емоцій, як ми працювали раніше. Щиро бажаю всім доброго здоров’я, щастя, миру й злагоди. Нехай у вашому житті зустрічаються лише хороші люди, так як мені пощастило з вами всіма в колективі, – додав Іван Ковеленко.

Роман Сущенко подякував Івану Олексійовичу за роботу і вручив Почесну грамоту Черкаської обласної ради за сумлінну працю, відданість справі та професійну майстерність.

Ваш керівник – це людина, яка фактично створила цей заклад багато сил вклала у поліклініку та колектив. Він вирішив, що свою місію виконав і з честю може піти на відпочинок, – додав Роман Сущенко.

Зміну керівництва деякі працівники зустріли зі сльозами на очах, вручили багаторічному очільнику поліклініки квіти і подякували за співпрацю.

Новим очільником колектив також задоволений, оскільки не один рік з ним працюють пліч-о-пліч.

Виконавчий апарат обласної ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *