У Черкасах хочуть створити локації для шлюбних церемоній на свіжому повітрі

У сквері імені Василя Симоненка у Черкасах тривають роботи із благоустрою території. Про це інформують у КП “Дирекція парків”.

Працівники комунального підприємства займаються прибиранням і висадкою зелених насаджень. Також було зроблено полив прилеглої території, повідомив в.о. директора КП “Дирекція парків” Владислав Юрченко.

Окрім того, за ініціативи першого заступника міського голови Черкас Сергія Тищенка, КП “Дирекція парків” та керівництва міського ДРАГСУ, заплановано реалізувати спільний проєкт – локації для весільних церемоній на свіжому повітрі, головною родзинкою яких буде спеціальна фотозона.

За словами керівниці Черкаського міського відділу ДРАЦС Лідії Літовкіної, наразі йдеться про територію за Палацом одружень, а в подальшому є плани, щоб облаштувати ще масштабнішу весільну локацію – у сквері Молодіжний, неподалік Долини троянд.

«Благоустрій парків та скверів – невід’ємна складова покращення умов проживання в Черкасах, навіть в умовах війни ми працюємо над тим, аби відпочинок у них був затишним і комфортним», – наголошує міський голова Анатолій Бондаренко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *