Мер Черкас із заступниками протестували електронну систему оплати за проїзд

Уже від завтра, 1 липня, в усіх черкаських тролейбусах запрацює електронна оплата за проїзд. Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко у фейсбуці.

“Сьогодні ж разом із заступниками протестували роботу валідаторів, які встановлені в нашому комунальному транспорті, та ознайомилися із усіма нюансами цієї системи.

Тепер пасажири тролейбусів зможуть розрахуватися за проїзд кількома способами:

✔карткою будь-якого банку, телефоном, смарт-годинником, які підтримують технологію безконтактної оплати,

✔або ж придбати одноразові квитки в мережі платіжних терміналів (McLaut).

Їх у нашому місті кілька сотень, вони є практично у всіх магазинах.

Впровадження електронного квитка є одним із масштабних проектів, над яким ми працюємо разом з командою для більш якісних пасажирських перевезень. Це один із тих кроків, який необхідний для створення комфорту і зручності транспорту в нашому місті. Відтепер ми і наше комунальне підприємство матимемо прозорий контроль за оплатами проїзду.

У перспективі за допомогою автоматичної системи оплати обліку проїзду ми зможемо аналізувати поїздки пасажирів. Це дозволить у разі необхідності скоригувати рух транспорту, де потрібно – змінювати схеми руху маршрутів, збільшувати чи зменшувати кількість машин.

Дякую нашим партнерам, компанії «Смарт Тікет Технолоджі», платіжній системі «Visa» за співпрацю в такий складний для всієї країни час та впровадження новітніх цифрових технологій у нашому місті”, – зазначає Бондаренко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *