Ще один літній табір запрацював у Черкасах

На базі одного із освітніх закладів міста відкрився науковий денний табір «Літній науковий семестр». До нього записались 46 дітей 8-9 класів, з різних черкаських шкіл і впродовж двох тижнів вони будуть відвідувати мовні практики та мовно-літературні студії, математичні тренінги, проводити різноманітні експерименти з фізики, біології та хімії, навчатись WEB- програмуванню, екскурсії та ще багато чого цікавого та пізнавального.

Про це інформують у департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Заняття відбуватимуться щоденно з 9.00 до 13.00, окрім вихідних днів. Для дітей тут створені безпечні умови для навчання та перебування.
На другий день табору туди завітала і профільна заступниця міського голови Анастасія Чубіна.
«Літні табори – це хороший відпочинок для дітей, особливо зараз. Тут діти зможуть навчатись, комунікувати і взагалі з користю та весело проводити час. Ми також подбали і про безпеку, адже це основне. На випадок тривоги по-перше всі проінструктовані як себе поводити, а по-друге поряд закладу є спеціально облаштоване укриття», – відзначила посадовиця.
Сьогодні також одне заняття було максимально патріотичним, адже для військових діти намалювали державний герб України та писали на прапорах побажання та слова підтримки. А згодом ці талісмани від черкаських дітей поїдуть до адресатів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *