У Черкасах правоохоронці та капелани підписали Меморандум про співпрацю

1 липня у Головному управлінні Національної поліції в Черкаській області заступник начальника Олександр Резцов та старший інспектор з особливих доручень Управління дотримання прав людини Олександр Грама зустрілися з представниками Громадського формування «Капеланський патруль».

Присутні обговорили заходи щодо консолідації зусиль капеланів та поліцейських спрямованих на удосконалення механізмів співпраці.

Правоохоронці щодня стикаються з критичними ситуаціями, які властиві їх професії й інколи буває складно переносити весь накопичений негатив самостійно.

Тому капеланська діяльність буде спрямована саме на допомогу і підтримку працівників поліції та їх родин.

Олександр Резцов подякував присутнім капеланам за надану духовну підтримку та їх бажання допомагати поліцейським.

Обговорені домовленості були закріпленні підписанням Меморандуму про співпрацю.

Після офіційної частини “Капеланський патруль” розпочав свою роботу провівши на базі Главку тренінг під назвою “Team building”.

“Серед основних завдань сучасної моделі згуртування колективу: допомога у подоланні психологічного стресу, розвиток навичок командної роботи, а також розв’язання інших питань, що набули вагомо значення в умовах війни”, – розповів про тренінг Дмитро Мартіян, старший капелан центрального регіону України.

За інформацієб пресслужби поліції Черкаської області

“Людина в формі теж потребує допомоги, особливо сьогодні (під час воєнних дій на всій території країни)», – підсумував Дмитро.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *