Двом переможцям «Ігор нескорених», які прославили Черкаси, буде сплачено одноразову допомогу

У квітні 2022, просто у розпал військових дій в Україні, двоє ветеранів бойових дій із Черкас стали переможцями Invictus Games («Ігор нескорених») – найпрестижніших спортивних змагань серед воїнів, які отримали поранення.

Сергій Прядка здобув тоді «золото» у змаганнях зі штовхання ядра, а Артем Лукашук виборов «срібло» в стрибках у довжину.

5 липня за ініціативи міського голови Анатолія Бондаренка міський виконавчий комітет ухвалив рішення про сплату одноразової грошової допомоги бійцям, які прославили Черкаси на міжнародній спортивні арені: 500 тисяч гривень буде сплачено Сергію Прядці, 300 тисяч грн – Артему Лукашуку.

«Ми зобов’язані цим хлопцям двічі, – говорить міський голова Анатолій Бондаренко. – Спочатку тим, що вони стали на захист нашої держави і пролили за неї власну кров; вдруге – тим, що завдяки цим черкасцям на весь світ лунав гімн України. Це ті, на кого варто рівнятися, з такими – переможемо в усьому!».

Вже в найближчі дні Артем Лукашук вирушає на інші потужні міжнародні змагання – Warrior Games («Ігри воїнів»). Спочатку спортсмен пройде етап збору й тренувань (тривалістю більше місяця) у британському місті Брайтон.

Там  відзначить і чергову річницю свого «другого дня народження» – 12 серпня 2014 року, коли десантник 25-ї окремої бригади ЗСУ отримав важке поранення під час вуличного бою у Вуглегірську на Донеччині. На нинішніх змаганнях, вирішальний етап яких проходитиме у місті Орландо (США) уродженець донецької Амвросіївки знову прославлятиме Черкаси, які давно стали для Артема Лукашука новою домівкою.

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *