Пернатий волонтер з’явився у Центрі допомоги у Черкасах (фото)

Велику партію допомоги від Черкаської обласної організації Товариства Червоного Хреста України отримав «Пункт благодійної допомоги «Хрещатик Сіті». А ще у Центрі допомоги вагітним і мамам малюків до двох років оселився птах. Тепер він теж волонтер Центру.

На фото волонтери Ірина Трущенко та Інна Бандура

Про це журналістам «City News» повідомила керівниця «Пункту благодійної допомоги «Хрещатик Сіті» Інна Бандура.

– Черкаська обласна організація Товариства Червоного Хреста України – партнер «Пункту благодійної допомоги «Хрещатик Сіті». Це вже вдруге вони надають допомогу. Цього разу передали памперси та дитяче харчування. І ми щиро вдячні  Черкаській обласній організації Товариства Червоного Хреста України за чергову допомогу нашим малюкам. А ще у нас з’явився новий волонтер – Амадін зебристий, він дуже подобається діткам навіть пробує з ними розмовляти. Все буде Україна, – прокоментувала Інна Бандура.

Поява екзотичного птаха у «Пункті благодійної допомоги «Хрещатик Сіті» – це чудесна подія у житті волонтерської організації. Очевидно пташка втекла від попередніх господарів, і як персонаж відомого мультика – папужка Кеша, загубилась. Пташинка потрапила у приміщення складу «Пункту благодійної допомоги «Хрещатик Сіті», що й визначило її подальшу долю.

– Вважаємо появу птаха добрим знаком і для нас і для України, тож пернатий  рішенням, ухваним одноголосно, зачислений у лави волонтерів. Центру допомоги вагітним та мамам малюків, який діє при «Пункті благодійної допомоги «Хрещатик Сіті». Один з волонтерів – Тарас приніс клітку, яка тепер слугує за житло для «пана Амадіна», – розповів волонтер Роман Куликов.

Пункт благодійної допомоги «Хрещатик Сіті» працює з початку нового вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» Інна Бандура.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *