Поліцейські Черкас вкотре закликають мешканців не ігнорувати звуки тривожної сирени

Звук сирени — це сигнал про небезпеку! Жителям Черкащини наголошують негайно перейти в безпечне укриття, адже повітряна тривога свідчить про загрозу удару з повітря. В нашій області ситуація наразі контрольована, проте це не означає, що сигнали повітряної тривоги треба ігнорувати.
Якщо ховаєтесь в укриття – беріть із собою запас їжі мінімум на 2 доби, воду, засоби зв’язку та павер-банки, свисток, ліхтарик все, що допоможе вам будь-яким чином викликати службу екстреної допомоги у разі необхідності.

Якщо до укриття далеко, організуйте безпечне місце у квартирі. Найбільш безпечно за двома стінками: перша стінка бере на себе удар, друга — захищає від уламків.
Будьте обережні, не ігноруйте сигнали повітряної тривоги, від цього залежить ваше життя.

Разом з цим нагадуємо: на всій території Черкаської області комендантська година починається з 23:00 години й триває до 5:00 години ранку.
І навіть якщо у нашому регіоні спокійно, владнайте всі свої справи до часу вказаного вище. Таким чином ви допоможете працівникам поліції та військовослужбовцям зробити свою справу задля вашої безпеки на вулицях.

За інформацією пресслужби поліції Черкаської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *