За місяць черкаські рятувальники врятували 3 людей на пляжах міста

Цього літа в Черкасах діють три комунальні пляжі: «Казбетський», «Митницький» та «Соснівський-1». Для безпечного відпочинку людей тут працюють рятувальні пости міської комунальної аварійно-рятувальної служби.

Рятувальники спостерігають за відпочивальниками, аби в разі необхідності надати їм допомогу на воді чи на території пляжу, зокрема, при травмах, дрібних порізах. Влітку на кожному посту щоденно з 10 до 19 години працюють по двоє рятувальників, які пройшли відповідну підготовку та інструктаж.«Пости оснащені всім необхідним для порятунку людей на воді: човнами з моторами й рятувальним спорядженням (круги, кільця Александрова, плавальні дошки, аптечки, біноклі, мегафони, носилки тощо), – інформує директор КУ «Черкаська міська комунальна аварійно-рятувальна служба» Сергій Микитченко.

За його словами, всі рятувальники пройшли відповідну підготовку в навчальному центрі медицини катастроф з надання долікарської допомоги і мають відповідні посвідчення.Фахівці пильнують і за тим, аби люди не порушували правила поведінки на пляжах – не запливали за буї, не грали в небезпечні ігри з пірнанням, не використовували не пристосовані для плавання засоби (автомобільні шини, дошки тощо). Для безпеки купання дітей на комунальних пляжах установили поплавки-загорожу на глибині 70 см, аби батькам легше було контролювати малечу.

«Завдяки оперативності й професійності наших рятувальників рятуємо здоров’я й життя, – запевняє Сергій Микитиченко. – Скажімо, минулого вихідного  один із відпочивальників  захотів перепливти з пляжу «Рів’єра» на острів Чаїний (а це майже кілометр відстані). Однак не розрахував свої сили. Рятувальники вчасно прийшли на допомогу і знесиленого чоловіка вдалося доправити до берега. Трапляються й дрібні порушення, скажімо, підлітки перевернулися на матраці. Загалом за місяць наші працівники врятували 3 людей на пляжах Черкас».

Дирекція КУ «Черкаська міська комунальна аварійно-рятувальна служба» звертає увагу жителів та гостей міста на важливості бути обережними під час відпочинку біля води. Пам’ятати, що основними умовами безпеки є правильний вибір місць для купання, суворе дотримання вимоги правил поведінки у місцях масового відпочинку на водних об’єктах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *