Дитячі новорічні костюми з Німеччини у Черкасах серед переселенців поширюють волонтери (фото)

Дитячі новорічні костюми від німецьких благодійників у Черкасах родинам ВПО безкоштовно видають волонтери Благодійного фонду БО «БФ «Хрещатик-Сіті».

Про це журналісту «City News» розповіла волонтерка БО «БФ «Хрещатик Сіті» Тетяна Моргуненко, яка днями повернулась із Німеччини.

– Новенькі і дуже гарні дитячі костюми для новорічного балу нині безкоштовно роздаємо тим родинам переселенців з дітками, які перебувають на обслуговуванні Дитячого благодійного центру допомоги БО «БФ «Хрещатик-Сіті». Ці костюми у наш Фонд ще влітку до Черкас привіз  ресторатор з німецького міста Ліндау (Баварія) Рафаель Айзенхут. Тоді він разом із колегами волонтерської команди «Ukraine hilfe» (у перекл. з нім. – «Допомога Україні») з міста Ліндау (Баварія, Німеччина) передав Фонд багато потрібних для переселенців речей – одяг, дитячі іграшки, корм для тварин, – поінформувала Тетяна Моргуненко.

Нині ж, у переддень новорічних свят, волонтери Дитячого благодійного центру допомоги БО «БФ «Хрещатик-Сіті» роздають переселенцям з дітьми дитячі новорічні костюми.

Довідка «City News»:

БО «БФ «Хрещатик-Сіті»  працює з перших днів відкритого вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик-Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які знаходяться на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги.

Володимир Лимаренко-Полянський

Фото Тетяни Моргуненко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *