Понад 400 жителям Черкас виплатять компенсацію за розміщення внутрішньо переміщених осіб

Людям, які надали житло переселенцям, згідно з постановою Уряду,  виплачують компенсацію витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб  у період воєнного стану. Проте для отримання цієї компенсації власники житла мають дотримуватися термінів подачі заяв. На цьому наголошують у департаменті соціальної політики.

Для нарахування і отримання виплат містяни, які розмістили внутрішньо переміщених осіб, зобов’язані не пізніше наступного робочого дня з дня розміщення цих осіб подати заяву в довільній формі до виконавчого органу сільської, селищної, міської ради чи військової адміністрації за місцем розташування житла. У заяві зазначається прізвище, ім’я та по батькові кожної з розміщених осіб.

«Важливо зазначити, що заяву встановленої форми потрібно подати не пізніше, ніж із 1 по 5 число кожного місяця для нарахування виплат за попередній місяць, – говорить начальник управління соціальних гарантій та персоніфікованого обліку дератаменту соціальної політики Валентина Литвинович. – Необхідно дотримуватися цього терміну, аби не втратити виплати».За словами Валентини Литвинович, у Черкасах нині зареєстровано 583 власники квартир, які надають житло внутрішньо переміщеним особам у період воєнного стану. А потрібні для виплат заяви упродовж червня подали 442 черкасця.

Нині тривають виплати за квітень-травень. Сума компенсації залежить від кількості поселених людей та кількості днів, упродовж яких здається житло, але не раніше дати взяття на облік внутрішньо переміщених осіб відповідним органом або через Єдиний державний вебпортал електронних послуг Дія. 

Кошти зараховуються людині на її особовий рахунок у банку.Нагадуємо, що заяви для виплати компенсацій подаються в департамент соціальної політики адресою Бульвар Шевченка, 307.

У зв’язку з воєнним станом обовязковий попередній запис за телефонами

095 200 16 45
067 509 50 26
093 296 54 58
54 22 01

Докладніше про постанови Уряду:  

https://bit.ly/3uHnkaX
https://bit.ly/3ANN6hs

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *