Триває робота над розробкою проєкту набережної Черкас

Незважаючи на воєнний стан, у Черкасах продовжують не лише піклуватися про поточну роботу комунальних служб, а й працювати над розвитком міста. Зокрема міський голова Анатолій Бондаренко разом із заступником Віктором Беззубенком провів нараду із проєктування набережної Черкас.

У ній також взяли участь представники департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради і фірми-проектанта «SBM Studio», яка виграла тендер ще до початку воєнного стану.

Нині проєктування триває, і виникла необхідність узгодження робочих і технічних моментів. Набережна проєктується в єдиному стилі. Основна концепція проєкту – лугопарк. Тут планують зберегти автентичність та забезпечити комфорт. На набережній будуть рекреаційні, прогулянкові зони, пляжі, арт-обєкти. Розробляється окремий дизайн елементів благоустрою: урн, лав, ліхтарів, освітлення.

Під час наради наголошували на тому, що набережну необхідно зберегти у природньому ключі, і водночас наситити її таким чином, щоб людина могла прийти туди і впродовж дня мати певне дозвілля: погуляти, відпочити, перекусити і отримати максимум позитивних вражень.

За інфоримацією пресслужби Черкаської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *