Стало відомо, скільки черкаських шкіл готові розпочати очне навчання

У Черкасах завершують обстежувати освітні заклади міста перед початком навчального року 2022/2023 на предмет готовності до начання офлайн. Над цим працює спеціальна тимчасова комісія.

Як повідомила під час прямого ефіру в студії черкаського видання «18000» заступниця міського голови Анатолій Бондаренко, кураторка галузі Анастасія Чубіна, наразі комісія обстежила вже усі загальноосвітні навчальні заклади, і перейшла до роботи у спортивних та мистецьких школах.? «У нашому місті 35 шкіл, з них отримали дозволи на відновлення роботи 20 навчальних закладів. У них є укриття, куди діти можуть сховатися у випадку повітряної тривоги. Є ще декілька шкіл, які можуть бути визнані придатними після проведення певних робіт. Ці роботи ми починаємо і сподіваємося, що встигнемо до 1 вересня. Плануємо, що учні шкіл, які не мають укриттів, будуть іти в школи, у яких наявні укриття.

Стовідсотково сказати, чи буде навчання онлайн чи офлайн, наразі ми не можемо. Все залежатиме, в першу чергу, від безпекової ситуації. Адміністраціями шкіл будуть проведені анкетування серед батьків, вони самі зможуть обирати форму навчання. Можливо, будуть застосовуватися і онлайн, і офлайн форми навчання. Сподіваємося розпочати очне навчання для учнів 1, 2, 5 та 11 класів. Адже 1 і 2 класи – адаптовуються до школи, 5 клас – перехідний у старшу школу, а 11 – випускні. Але, підкреслюю, безпека дітей – понад усе», – зазначила Анастасія Чубіна.

Нагадаємо, у Міністерстві освіти та науки України визначили, що 1 вересня 2022 року очний навчальний процес розпочнеться лише у тих школах, які забезпечені укриттями.

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *