У тролейбусах Черкас почали працювати контролери

Від учора на роботу у черкаських тролейбусах вийшли контролери. Вони перевіряють, як пасажири здійснили оплату за проїзд та документи у пільговиків.

Усього компанія «SMART-TICKET TECHNOLOGY», яка виграла конкурс на справляння плати за транспортні послуги в міському пасажирському транспорті міста Черкаси, найняла на роботу 15 контролерів. Частина з них – це колишні контролери та кондуктори з тролейбусного парку. Серед них – Тетяна Зубиніна, яка має семирічний досвід роботи кондуктором у тролейбусі і маршрутці.

«На жаль, не всі пасажири у нашому місті сумлінні і самостійно сплачують за проїзд. Декого потрібно до цього спонукати. Спочатку ми будемо лише пояснювати людям, а через деякий час, коли люди навчаться здійснювати електронну оплату за проїзд, почнемо жорстко контролювати», – пояснила пані Тетяна.

Контролери працюватимуть групами по три особи, «озброєні» мобільними валідаторами. У перший тестовий день роботи на лінію вийшли 2 групи контролерів у супроводі представників компанії «SMART-TICKET TECHNOLOGY» та управління транспорту Черкаської міської ради.

Як пояснив комерційний директор компанії Вадим Чередняк, головна мета наразі – аналіз труднощів в оплаті для людей і проблем з системою.«Сьогодні ми завершили синхронізацію мобільних валідаторів контролера з валідаторами в салонах тролейбусів. Контролери починають роботу у режимі «бойового тесту». Цей тиждень роботи матиме інформаційно-роз`яснювальний характер, вони будуть питати людей, які складнощі виникають при оплаті проїзду, також будуть вивчати проблеми, якщо вони є з нашого боку», – зазначив Чередняк.

«Штрафні санкції» за неоплачений проїзд почнуть застосовувати орієнтовно за тиждень.

«У разі проїзду без оплати на пасажира чекає два варіанти відповідальності: йому запропонують придбати квиток у контролера, який обійдеться удесятеро дорожче (100 грн). У випадку ж відмови – контролер викличе поліцію, і порушник сплатить штраф вже у двадцятикратному розмірі (200 грн), – говорить начальник управління транспорту Віталій Москаленко.

Нагадаємо, електронний квиток у черкаських тролейбусах запрацював із 1 липня. Надалі планується запровадити електронну систему оплати і у маршрутках Черкас.

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *