У Черкасах проводять гідравлічні випробування тепломереж

Щоб новий опалювальний сезон розпочався вчасно та тривав без перебоїв, у Черкасах проводять гідравлічні випробування тепломереж. Їх перевіряють на міцність і щільність, інформують у Черкаській міській раді.

«Гідравлічні випробування – це метод діагностики, який дає змогу виявити і ліквідувати зношені ділянки мереж та запобігти появі пошкоджень під час майбутнього опалювального періоду. Наразі це дієвий запобіжний захід, який дозволяє заздалегідь виявляти критичні місця тепломереж. Адже справний стан трубопроводів є запорукою безпеки мереж та безаварійного проходження опалювального періоду», – зазначає в.о.директора департаменту ЖКК Сергій Отрешко.

Комунальне підприємство тепломереж «Черкаситеплокомуненерго» вже завершило випробування усіх мереж власних споживачів, залишилося перевірити близько 20% мереж споживачів Черкаської ТЕЦ. Проведені гідровипробування від котелень по вул. Євгена Кухаря, у мікрорайонах «Казбет», «Лісовий», районі колишнього кінотеатру «Мир», по вул. Смілянській, вул. Надпільній, у «Дахнівці», центрі міста, на ПЗР та в районі обласної лікарні. Всього за результатами проведення гідравлічних випробувань виявлено 166 пошкоджень теплових мереж, з них 13 на відомчих та безгосподарських мережах. Наразі вже ліквідовано 110 поривів.

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» проведено гідравлічні випробування 80% магістральних трубопроводів. Із 25 липня – розпочато черговий етап гідравлічних випробувань в р-ні «Д», вул. Різдвяна, вул. Чехова, частково по вул. Благовісній та вул. Надпільній.

Виявлено 60 поривів на магістральних теплових мережах, 57 з яких ліквідовано.

Тривають роботи з ліквідації пошкоджень на магістральних трубопроводах по вул. Нарбутівській, в районі магазину «Версаль» та біля КНП «Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги».

На сьогодні у зв’язку із проведенням гідравлічних випробувань та ліквідацією пошкоджень на теплових мережах у місті Черкаси 194 житлових будинки залишаються без гарячої води. Комунальники перепрошують у черкасців за тимчасові незручності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *