Новий набір на курси з оборони відкрили у Черкасах

Другий набір на курс «Знати, щоб вижити!» розпочали у Черкасах. Підготовчий курс занять із оборони організував департамент освіти та гуманітарної політики, інформує пресслужба міськради.

У програмі занять для початкової підготовки буде зброєзнавство, тактика, домедична допомога. Курс налічує чотири заняття по 2 години, які буде проводити інструктор із бойовим досвідом.
Перший курс зібрав майже сотню учасників та тривав три тижні. Заняття проводить відділ національно-патріотичного виховання.

«Відомо, що війна затягується, і кожен житель України, навіть якщо він зараз не у війську, рано чи пізно матиме послужити для нашої перемоги. Тому кожному з нас у тилу потрібно готуватися, щоб у разі потреби стати пліч-о-пліч із захисниками», — говорить начальник відділу Віталій Козир.

«Наразі такі заняття є дуже актуальними. Адже у час, коли Україну атакує підступний ворог, знання із оборони можуть знадобитися у будь-який момент. Якщо кожен з нас буде робити хоча б невеликий внесок у здобуття перемоги, на фронті чи у тилу, переконаний – Україна неодмінно переможе», — прокоментував міський голова Анатолій Бондаренко.

Усіх охочих взяти участь у навчанні запрошують зареєструватися за покликанням: https://cutt.ly/ZZkzTs7.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *