У Черкасах Порошенко подружився з маленькими переселенцями і сказав про нову програму підтримки військових (фоторепортаж)
Вчора Черкащину відвідав п’ятий президент України, лідер «Європейської солідарності» і одноіменної парламентської фракції Петро Порошенко. Він передав БО «БФ «Хрещатик Сіті» (засновниця і очільниця – керівниця ТРЦ «Хрещатик Сіті» Інна Бандура) чергову партію благодійної допомоги від Фонду Петра та Марини Порошенко і презентував нову програму підтримки родин військових. У поїздці його супроводжувала нардеп від “ЄС” Ірина Геращенко.
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2022/08/Poroshenko-CHerkasy-01-08-22-reportazh-17.jpg)
Не зважаючи на дощ, на нардлепів Порошенка і Геращенко чекав теплий прийом.
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-01_16-55-51-kopyia-1024x768.jpg)
Як повідомляли журналісти «City News», Петро Порошенко познайомився з командою Гуманітарного центру Черкас, підтримав клієнток Центру допомоги вагітним та матерям малят віком до 2 років та поспілкувався з місцевими солдатами, які отримали поранення у пеклі кривавих боїв на Східному фронті.
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2022/08/Poroshenko-CHerkasy-01-08-22-reportazh-14.jpg)
Ірина Геращенко та Петро Порошенко спільно з очільницею БО «БФ «Хрещатик Сіті» Інною Бандурою обговорили проблеми волонтерського руху в Україні і шляхи та перспективи співпраці між Фондом Марини і Петра Порошенко та Благодійним фондом “Хрещатик Сіті”.
Про роботу БО «БФ «Хрещатик Сіті» високих гостей поінформувала голова Фонду Інна Бандура.
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2022/08/Poroshenko-CHerkasy-01-08-22-reportazh-10.jpg)
Нині на обслуговуванні Центру, який тележурналісти назвали Безкоштовним магазином перебуває понад 150 родин з вказаних категорій. Щотижня клієнти центру безплатно отримують дитяче харчування, і щомісяця кожну родину Центр забезпечує продуктовим набором, – зазначила вона.
Ознайомивши високих гостей з роботою Центру допомоги вагітним і матерям, яким опікується БО «БФ «Хрещатик Сіті», очільниця Фонду Інна Бандура подякувала Фонду Марини та Петра Порошенка за постійну і вагому підтримку і від імені волонтерської організації вручила Петру Порошенку подяку за плідну співпрацю.
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2022/08/Poroshenko-CHerkasy-01-08-22-reportazh-7.jpg)
– Діяльністю Фонду займається Марина. То ж з вашого дозволу цю подяку їй і передам, – пообіцяв Петро Олексійович.
Перебуваючи у офісі БО «БФ «Хрещатик Сіті» Петро Порошенко невимушено спілкувався з волонтерами і клієнтами Центру, залюбки з ними фотографувався і…
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2022/08/Poroshenko-CHerkasy-01-08-22-reportazh-6.jpg)
… легко знаходив спільну мову із дорослими…
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2022/08/Poroshenko-CHerkasy-01-08-22-reportazh-5.jpg)
…і малими.
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2022/08/Poroshenko-CHerkasy-01-08-22-reportazh-12.jpg)
Заступниця міського голови Черкас Марина Гаркава представила лідеру “ЄС” команду волонтерів черкаського міського Гуманітарного центру, куратором якого вона є. Гуманітарний центр надає усіялку підтримку внтурішньопереміщеним особам щодо житла, одягу і харчування, а також сприяє їх соціалізації у Черкасах.
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2022/08/Poroshenko-CHerkasy-01-08-22-reportazh-16.jpg)
Від Гуманітарного центру вона передала Петру Порошенку малюнок семирічного хлопчика із Маріуполя, який так і називається: “Я з Маріуполя”. Дитина намалювала свій дім і російську ракету, яка пролетіла над рідним будинком і на його очах зруйнувала сусідню багатоповерхівку.
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2022/08/Poroshenko-CHerkasy-01-08-22-reportazh-4.jpg)
– Цей малюнок я обов’язково передам комусь із представників вищої влади в Україні, – відреагував він.
П’ятий президент України, а нині голова парламентськоїї фракції “Європейська солідарність” високо оцінив діяльність черкаських волонтерів.
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2022/08/Poroshenko-CHerkasy-01-08-22-reportazh-13.jpg)
– Черкаська команда – великі молодці. Але й ми прибули не з порожніми руками, а привезли у Черкаси вантажівку з гуманітарною допомогою, яку вже завтра почнуть відправляти у місця призначення. Ось це є приклад єднання, коли кожний українець робить все можливе для того, щоб допомогти армії, переселенцям. Хочу подякувати всім, хто допомагає і цим наближає Перемогу, – підкреслив Петро Порошенко.
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2022/08/Poroshenko-vantazh.jpg)
Перебуваючи у Черкасах у ТРЦ “Хрещатик Сіті” нардеп Порошенко порушив тему допомоги армії, пораненим на війні і родинам загиблих.
– Дуже важливо турбуватись і про наших поранених бійців, які захищаючи Україну віддали своє здоров’я. Важливий пріоритет це турбота про родини і дітей солдат, які загинули на фронті. У зв’язку з цим спільними зусиллями нашої команди започатковуємо нову програму. Надзвичайно приємно бачити тут мам з дітками, які приїхали з регіонів, охоплених війною. Дуже важливо, щоб вони нарешті змогли повернутись додому. І, переконаний, внаслідок контрнаступу військ Збройних Сил України, який відбудеться вже найближчим часом, буде звільнено окуповані ворогом міста і регіони України. Сьогодні також ми відвідали одну з наших героїчних військових частин, яка перебуває на відновленні боєздатності. Наша команда нині робить все можливе для того, щоб допомогти військовим, починаючи від придбання машин, на що команда збирає кошти, і до забезпечення їх всім необхідним – радіостанціями, тепловізорами тощо, – акцентував увагу Петро Олексійович.
У бесіді з фронтовиками Петро Порошенко обговорював низку питань, що стосуються надання конкретної допомоги конкретним солдатам та їх родинам. Зокрема він запропонував допомогу від Фонду присутнім під час розмови фронтовикам.
– Напевне серед бійців є люди, які потребують допомоги значно більше ніж я, – скромно відмовився солдат.
– Це вирішувати Вам, але я наголошую на тому, що для Вас і Ваших побратимів двері нашого Фонду завжди відкриті, – резюмував Петро Порошенко.
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2022/08/Poroshenko-CHerkasy-01-08-22-reportazh-2.jpg)
Читати за темою: Порошенко у Черкаси привіз благодійну допомогу