Одяг та їжу для немовлят черкаському «БФ«Хрещатик сіті» передала волонтерка

Одяг та їжу для найменших українців БО «БФ «Хрещатик Сіті» передала волонтер і традиційний партнер Фонду, відома волонтерка Альона Шапаренко.

Про це журналістам «City News» повідомила очільниця БО «БФ «Хрещатик Сіті», депутат Черкаської міської ради фракції «Європейська солідарність» Інна Бандура.

– Завдяки небайдужим черкащанам поповнюються запаси Центру допомоги, який підтримує найменших українців та їх мам. Нині до нас завітала волонтер Альона Шапаренко з якою співпрацюємо від самого початку повномасштабного вторгнення і привезла нам новенький одяг для немовлят та дитяче харчування, – поінформувала Інна Бандура.

БО «БФ «Хрещатик Сіті» (раніше називався – «Пункт благодійної допомоги «Хрещатик Сіті») працює з початку нового вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» Інна Бандура.

Нині  БО «БФ «Хрещатик Сіті» продовжує допомагати українській армії та опікується Центром допомоги вагітним жінкам та мамам дітей віком до двох років.

На світлині (з ліва на право): волонтерка БО «БФ «Хрещатик Сіті» Тетяна Моргуненко, волонтерка Шапаренко і очільниця БО «БФ «Хрещатик Сіті» Інна Бандура.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *